Agenda i esdeveniments Vull ser enginyera

Ir a contenido Ir a Estudios, Gobernanza y organización
Logo UA
Realizar búsqueda
Menú
Centres
Logo Vull ser enginyera   Vull ser enginyera
Vull ser enginyera

Agenda i esdeveniments

 

 

PONENTS  :

- Ponent 1: Cristina Àvila, qualitat, medi ambient i R+D+i de CHM (dia 3)

- Ponent 1: Sara García, cap departament tècnic de l'autoritat portuària (dia 4)

- Ponent 2: Olga Francés, gerent del Parc Científic UA (dia 3)

- Ponent 2: Ana Alonso, enginyera química SABIC - Cartagena (dia 4)

- Ponent 3: Susana Soler, directora QA, testing y Release Managament. Banc Sabadell (dia 3 i 4)

- Ponent 4: Pepa Català, cap secció indústria Conselleria d'Economia Sostenible (dia 3 i 4)

 

MONÒLEG: Francisco Javier Martínez Guardiola

PRESENTACIÓ: Pep Rubio Quereda (dia 3) i F.J. Martínez Guardiola (dia 4)

 

PROGRAMA  :

10'15h arribada de busos a la UA

10'15 a 11'15h recorregut pels diferents stands tecnològics

11'15 a 11'30h, van arribant els grups al paranimf, emissió vídeos UA

11'30h vídeo d'obertura– 1 min

11'32h presentació de l'esdeveniment, esment institucions, benvinguda, etc.

11’34h Josefina Bueno, Dirección General Universidad, Investigación y Ciencia (día 3)

11'35 Ana Méndez, Institut de la Dona i per a la Igualtat d'Oportunitats

11'40h vídeo oficial 1 - 3 min

11'45h presentació ponent 1 > ponent 1, discurs (10 min)

11'55h presentació ponent 2 > ponent 2, discurs (10 min)

12'05h presentació ponent 3 > ponent 3, discurs (10 min)

12'15h presentació ponent 4 > ponent 4, discurs (10 min)

12'25h vídeo oficial 2 - 1 min

12'26h presentació monòleg > monòleg (10 min)

12'36h vídeo oficial 3 - 1 min

12'40h acomiadada i tanque – realització i lliurament d'enquestes (5 min)

 

 

  • Alacant
  • IES Figueras Pacheco 

 Data: 16/01/2019  a les 18h

  • IES El Pla

 Data: 19/02/2019  a les 19h

  • IES Verge del Remei

 Data: 19/2/2019  a les 12h

 

 

  •  Novelda
  • IES La Mola

 Data: 29/01/2019  a les 19h

 

  • Elda
  • IES La Torreta

 Data: 05/02/2019  a les 14:15h

 

  • La Vila Joiosa
  • IES Malladeta

 Data: 07/02/2019  a les 17:30h

  • San Vicent
  • IES Sant Vicent

 Data: 17/01/2019  a les 18h

  • IES Maria Blasco 

 Data: 31/01/2019  a les 19h

          • IES Gaia

           Data: 13/02/2019  a les 19h

          • IES Penyafort

           Data: 20/02/2019  a les 12:50h

           

          • L'Alfàs del Pi
          • IES L'Arabi

           Data: 05/02/2019  a les 18h

           

          • Villena
          • IES Navarro Santafé

           Data: 12/02/2019  a les 10:00h

           

          • IES Germans Amorós

           Data: 12/02/2019  a les 12:00h